Michael Jackson na TV Barrandov

Image and video hosting by TinyPic

Poslední živé vystoupení krále popu v exkluzívní české premiéře.

LINK

Poslední živé vystoupení krále popu v newyorské Madison Square Garden. V exkluzívním záznamu hvězdné show dále účinkují Elizabeth Taylor, Justin Timberlake, Whitney Houston, Beyoncé, Usher, Liza Minneli, Samuel L. Jackson, Gloria Estefan, Destiny´s Child, Shaggy a další.

Obrázek

Exkluzívní show Michaela Jacksona k 30 letům jeho působení v showbusinessu uvede v české televizní premiéře TV Barrandov 31. prosince v 19:00 hodin.

Jde o poslední živé vystoupení krále popu v newyorské Madison Square Garden, které se uskutečnilo 10. září 2001, tedy den před osudným 11. září. Absolutně vyprodaná hala byla svědkem zcela ojedinělé hudební události, na které společně s Michalem Jacksonem vystoupila elita světového showbusinessu. Nyní máte vůbec poprvé možnost sledovat velkolepý koncert s řadou hollywoodských hvězd, pop idolů a světových legend.

Dva vyprodané koncerty patřily k nejvýdělečnějším událostem hudebního průmyslu v historii: nejdražší vstupenka u jeviště stála 5.000,- dolarů a zahrnovala účast na VIP večeři „The Champagne and Caviar Dinner“ na počest Michaela Jacksona, kterou pořádali Elizabeth Taylor, Yoko Ono a Gregory Peck. Král popu inkasoval za každý koncert 7,5 milionu dolarů, to znamená více než 150.000,- dolarů za 1 minutu.

Kromě nejzářivějších hvězd šoubyznysu v show účinkují

- 49 členný orchestr

- 12 sborových zpěváků

- 300 členný gospelový sbor

- 200 členný dětský sbor

- 40 tanečníků

Kompletní seznam hostů a song list najdete zde LINK

VIDEO - Co si o Michaelovi myslí české celebrity? - LINK

Zdroj: colourplanet.cz