DVD Thank You Michael Jackson

Slovensko-český muzikál, ktorý mal jedinú premiéru v Bratislave výjde v pondelok 14.12. ako DVD príloha v denníku Plus jeden Deň, za cenu €1,99

********

Benefično-muzikálna šou Thank You Michael Jackson, ktorú mali možnosť vidieť naživo len diváci v Bratislave, vyjde na DVD.

Ako agentúru SITA informoval Dodo Mikláš z agentúry ACCESS Production, aj takýmto spôsobom chcú organizátori vynahradiť zvyšku Slovenska odvolané vystúpenia.

Snímka s názvom That Was It!, v ktorej vystupujú slovenské hudobné, tanečné a herecké hviezdy ako Dara Rolins, Peter Batthyány, Tina, Tomi, Anita Soul či Marián Labuda, vznikla na dvoch bratislavských predstaveniach. "Je to film o šou, ktorá odolala niekoľkým pokusom o sabotáž, dosiahla uznanie aj kritiku, vyvolala rozruch na ministerstvách a kvôli silnej chrípke ju mohla vidieť len Bratislava," tvrdia producenti.

Na bratislavskom pódiu na Pasienkoch svoje umenie v polovici novembra predviedli aj speváci z gospelového zboru The Gospel Family, detský zbor či tanečná skupina Spin Jara Bekra. Hudobnú réžiu mal vo svojich rukách Anton Popovič.

Na DVD odznejú všetky najväčšie hity Michaela Jacksona v podaní slovenských interpretov. Ako bonus diváci uvidia exkluzívne zábery zo zákulisia, ako sa šou pripravovala, čo prežívali protagonisti v zákulisí počas koncertu a mnoho ďalších záberov. DVD sa na trh dostane 14. decembra.

SITA

Image and video hosting by TinyPic