Aphrodite Jones bude mať vlastný program

A ako potvrdila, jej nový program True Crime na novom kanáli Investigation Discovery v Apríli 2010!

Hodinový program bude venovaný procesu Michaela v 2005, kde ako tvrdí, sa potvrdí Michaelova nevina a ukáže všetky zákulisné pozadia procesu, kde bola ako jedna z dvoch žurnalistov, ktorá mala možnosť byť denne na súde, a pri písaní svojej knihy Conspiracy, ako jediná mala možnosť nazrieť do všetkých spisov a dôkazov.

Napriek tomu sa jej nikdy nepodarilo získať vydavateľskú zmluvu, pretože všetci americkí vydavatelia nechceli vydať - pozitívnu - knihu o Michaelovom procese, ktorý dokazuje jeho nevinu! (rovnako to bolo aj s právnikom Thomasom Mesereauom, ktorý najprv dostával lukratívne ponuky so všetkých strán, ale ak jednoznačne tvrdil, že nikdy nenapíše nič negatívne, pretože verí, že Michael bol nevinný, vydavatelia zrušili svoje ponuky!!!)

Aphrodite trvalo celé dni, aby si len skopírovala všetky dostupné dokumenty, a musela investovať do nového výkonnejšieho počítača, aby spracovala všetky dokumenty zo súdu.

Po 6 mesiacoch práce mala pripravenú knihu, ktorá odhaľovala skutočnosti a fakty, ktoré média účelovo neprezentovali alebo zamlčali!

Nakoniec bola nútená vydať knihu na vlastné náklady, pretože chcela, aby bola pravda odhalená, ale nikto ju nechcel vydať!

Obrázek

OBJEDNAVKA na knihu - LINK

Kniha Stayceho Browna, na ktorej spolupracoval Bob Jones - dlhoročný Michaelom manažér (od 70 rokov), nebola nikdy braná vážne, aj preto, že Jones na súde musel priznať, že časti knihy boli vymyslené, aby sa zvýšila bulvárnosť a predaj knihy (o.i. žaloval Michaela za nevyplatenie "odchodného za svoje služby" a zomrel ako chudobný penzista)

Ďalšie knihy o Michaelovi a procese mali byť od niektorých členov poroty, avšak ani jedna nebola vydaná, pretože došlo k odhaleniam, ktoré ukázali, že niektorí členovia spolupracovali s vydavateľmi ešte pred procesom, kde sa predbežne dohodli na budúcich knihách, niektorí skopírovali nejaké nepresné bulvárne články, alebo kontroverzné vyhlásenia niektorých členov poroty pre médiá, a vydavatelia nemohli brať ich predlohy za hodnoverné!