Súťaž o vstupenky na Thriller Live!

Pravda.sk:

Bratislavské Pasienky sa na dva dni stanú miestom, kde herci z Broadwaya, skvelí hudobníci a famózni tanečníci predvedú v šou Thriller Live! to najlepšie, čo si momentálne môžete pozrieť naživo v súvislosti s kráľom popu Michaelom Jacksonom.

Thriller Live! je jedinečný muzikál o živote Michaela Jacksona s jeho hudbou od čias Jackson 5 až po jeho posledné hity. Tento muzikál žne veľké úspechy počas svojho aktuálneho európskeho turné, ktoré odštartoval za účasti troch členov Jackson 5, bratov Michaela Jacksona – Tita, Marlona a Jackieho.

Šou režíruje Gary Lloyd (spolupracoval napr. s Leonou Lewis, Will Young, Robbie Williams) a choreografiu zostavil piatimi Grammy ocenený LaVelle Smith Jnr. Na premiére muzikálu sa zúčastnilo množstvo celebrít, dokonca aj Jacksonovi súrodenci Tito a LaToya.

Tí do Bratislavy síce nedorazia, ale užiť si hudobnú šou s najväčšími hitmi kráľa popu si môžete aj bez nich. Stačí sa zapojiť do súťaže o 3 x 2 lístky na šou Thriller Live!. Odpovedzte správne na súťažnú otázku a možno budete práve vy šťastný výherca. Súťaž potrvá do nedele 6. decembra 23.00.

Otázka:

Videoklip ku skladbe Bad od Michaela Jacksona režíroval známy americký režisér, ktorý má vo filmografii diela ako Na druhej strane, Taxikár, Casino či Vek nevinnosti.

Kto?

Odpovedajte tu - LINK

Obrázek