Čo je so singlom What More Can I Give ?

What More Can I Give ("Todo Para Ti" - v španielskej verzii) - bol charitatívny singel, nahraný Michaelom a ďalšími 35 hviezdami, s cieľom vyzbierať 50 mil. USD, a poskytnúť ich rôznych charitatívnym organizáciám, ako dotácie pre pozostalých pre obete útokov v NYC 11.9.2001.

Michael bol inšpirovaný pre napísanie skladby ešte počas návštevy Michaela Južnej Afriky, a stretnutím sa s Nelsonom Mandelom v 1999 a mienil tento singel použiť ako …"zmiernenie zármutku nad útokom na Ameriku, a vytvoriť zmysel globálnej jednoty v tvárou tvár nezmyselnému násiliu a masovým vraždám." - vyhlásil Michael.

Singel nebol doteraz vydaný kvôli problémom, ktorý vznikli medzi Michaelom a SONY, keď SONY videla vraj konflikt v tom, aby nebol vydaný v jednom čase s albumom Invincible. No aj po mesiacoch, SONY odmietla vydať singel, a to bol jeden z faktorov, prečo Michael nazval šéfa SONY Tommyho Mottolu "rasistom", ktorý vraj mal sabotovať Michaelov album a jeho propagáciu. Singel nakoniec bol uvedený aj na platenej stránke ako download. Nakoniec sa singel mal stať charitatívnym príspevkom ku katastrofe v New Orleands.

Singel sprevádzali kontroverzie, ktoré mali výrazný vplyv na tom, že nebol doteraz vydaný, medzi ktorými patrí aj spolupráca s bývalým producentom gay porna, alebo ako bolo odhalené, medzi tými, ktorí mali dostať časť z výťažku, bola aj organizácia HELP, ktorú založila sekta Scientologov. Jediným prezentovaným singla bol benefičný koncert - United We Stand: What More Can I Give?, a iná vec bola v tom, že producent Mark Schaffel predal jeho neexistujúce práva na singel 3 strane, a potom sa snažil získať peniaze od Michaela. Michael sa teraz bude musieť snažiť kúpiť to od SONY, aby ho vôbec mohol použiť. Pričom SONY celé roky využívala cenné vlastníctvo Michaelovej hudby a snažia sa ho donútiť predať aj katalóg ATV, ale pritom produkty SONY sa nepredávajú najlepšie, iní umelci odchádzajú od SONY, hudobný predaj SONY zažíva najťažšie časy...., kto teda chce , aby Michael prišiel o svoj cenný majetok ?