Prenikli zábery z pitvy na verejnosť?

Podľa aktuálnych informácií, údajne "niekto" ponúka niektorým médiám zábery Michaela počas pitvy, na ktorých má byť nahý...

Zábery má údajne k dispozícii istý chlapík, ktorému ich mal poskytnúť niekto z polície, a tento chlapík zavolal Geralda Posnera z the Daily Beast a dal mu ponuku na predaj fotiek.

Avšak, je málo pravdepodobné, že by boli skutočné!

K správe sa vyjadril aj Ed Winter, hlavný koroner v LA, ktorý tiež počul nejaké informácie, že údajne prenikli fotky Michaela k neautorizovaným ľuďom, ale... podľa neho neexistuje jediný dôkaz, že by boli skutočné.

Reportér Posner povedal, že mal niekoľko telefonátov, a takéto fotky by bulvár okamžite zverejnil za miliony dolárov, na druhej strane by bol ktokoľvek kto by ich zverejnil zažalovaný a vyšetrovaný, a musel by určite zaplatiť oveľa vyššie odškodné.

Rovnako by to platilo najmä o vyšetrovaní, kto z polície tieto fotky ukradol a predal médiám.

Posner poukazuje na morbídnosť mediálneho záujmu o všetko, čo sa týka Michaelovej smrti, tak ako tomu bola falošná pitevná správa, ktorú zverejnil News of The World.

Posner však hovoril s niekoľkými ľuďmi z médií, a tí údajne vedia, že minimálne jedna fotka z pitvy existuje a prenikla z tajných záznamov.