Časť fanúšikov protestuje proti filmu This Is It

UPOZORNENIE - nestotožňujem sa s týmito jednotlivcami, ktorí sú možno fiktívny, a len mediálne vytvorení na upútanie pozornosti, a na zvyšovaní bulvárnosti, a možno sú vytvorení len účelovo, aby znížili úspech projektu This Is It

Obrázek

***********

Niektorí "nahnevaní" fanúšikovia Michaela Jacksona, protestujú proti dokumentárnemu filmu This Is It (2009), ktorý sa od 28. októbra dostane do kín na celom svete.

Podľa nich dokument skresľuje realitu a neprináša skutočný pohľad na posledné dni "Kráľa popu". Prostredníctvom webovej stránky this-is-not-it.com poukazujú napríklad na "fakt", že Michael nebol ani zďaleka v takej dobrej kondícii, ako je v koncertnom filme zobrazené.

"Niekoľko týždňov pred spevákovou smrťou, keď vznikali zábery pre tento film, ľudia v jeho okolí vedeli, že je na pokraji smrti. Keďže chcú na filme zarobiť, úplne to ignorovali," uviedli zástupcovia protestnej akcie. Film, ako vieme, zachytáva Michaela ako nacvičuje program pre pripravované vystúpenia v Londýne. Doplnený je rozhovormi s jeho priateľmi a rodinou.

********

Kto sú, čo sú, nikto nevie, ale... fanúšikovia by nič také neurobili, aby znižovali úspech Michaela, a podkopávali jeho produkciu a naopak nahrávali bulváru, ktorý sa potom môže vysmievať najmä Michaelovi, rovnako je to aj s "halucináciami" tých, ktorí chcú údajne bojkotovať album This Is It, pretože podľa nich, Sony len recykluje Michaelove hity v y-tej výberovke.

Absolútne si niektorí neuvedomujú mediálny dopad takýchto dezilúzií, nechápu marketing, ale najmä udržanie čo najpozitívnejšieho obrazu Michaela ako umelca pred verejnosťou, no najmä mladými ľudmi, generáciami, ktoré Michaela nepoznajú inak ako "toho", kto zneužíva deti..., predovšetkých kvôli procesu.

This is It je jediná, ale celosvetová pozitívna vec za ostatných 10 rokov, ktorá spôsobuje Michaelmániu, akú sme zažili naposledy v rokoch 1995-97!!!