Predajnosť lístkov po celom svete...

... zaznamenáva rekordnú účasť, nielen v severnej Amerike, ale aj v Európe a Ázii, či Austrálii...

Napr. v Nemeckom Mníchove sa vypredali lístky v rekordnom čase, čo podľa predajcov ešte nevideli, aby bol taký veľký záujem o lístky do kina.

Zato v Londýne sa predalo za jediný deň viac ako 30 tisíc lístkov, čo je rekord predajnosti lístkov do kina za jeden deň, viac ako Harry Potter alebo Pán prsteňov!

V Japonsku v priebehu 24 hodín vyniesol predaj lístkov viac ako 1 milión dolárov.

V Austrálii predpredaj lístkov tiež zaznamenal rekordnú predajnosť, a prekonal Transformerov a X-Menov!

V Bangkoku sa všetky lístky vypredali za jeden deň!

Podľa správ, sa vypredali lístky aj v Paríži a údajne už aj v celom Francúzsku!

Doteraz najziskovejšie dokumenty sú Fahrenheit 9/11 so ziskom 119 mil. dolárov, alebo druhý najziskovejší dokuemnt March of the Penguins, so ziskom 77 mil. dolárov.

Zaujímavosťou ale je, že napr. vo väčšine kín v USA sa ešte neobjavili v kinách traileri na film, a ani nie sú vyvesené plagáty v kinách...

V Rusku sa začne predaj aj 25.10.

Bez pochýb by mal dokument This Is It prekonať 100 mil. dolárov zisku, odhaduje sa, že zisky by len z premietania mali byť 150 až 200 mil. dolárov, následne predaj dvojalbumu This Is It prinesie ďalšie milióny dolárov, rovnako ako DVD-čko, ktoré by malo byť vydané na vianočný trh, alebo začiatkom roka.

Michael je už teraz zrejme najlepšie zarábajúci umelec roka 2009! Počkáme si na oficiálne výsledky koncom roka...., ale... my to vieme už teraz...