Michael: Hitler bol génius

... aj toto mal Michael povedať podľa nahrávok, ktoré zverejnil rabín Shmuley Boteach, ktorý má viac ako 30 hodín záznamu rozhovoru s Michaelom medzi obdobím rokov 1999-2001.

Na základe nich chce napísať knihu The Michael Jackson Tapes: A Tragic Icon Reveals His Soul in Intimate Conversation..

Aktuálne promuje=predkladá bulváru tieto nahrávky, aby škandalizoval Michaela, aj keď v nie priamom svetle ako sympatizanta nacizmu!

Samozrejme, išlo len o prirovnanie, že Hitler bol výrečný, a dokázal tak manipulovať masami ľudí...

Michael v rozhovore napr. hovorí o tom, že ak by si niekto prešiel tým, čím on, už by bol mŕtvy, alebo šialený; alebo o deťoch (všebecne), že radšej by si zvolil smrť, než ak by nemohol žiť pre deti, dokonca tvrdí, že mohol mať aj nejakú liečivú silu, lebo deti sa ho chcú dotýkať, objať ho, držať sa v náručí a plakať, dokonca tvrdí, že videl ako aj matky mu dávajú svoje deti do náručia, aby sa ich dotkol, v domnení, že by mohol mať nejakú liečivú silu; alebo o stárnutí, že, ak človek začne mať prvé vrásky, a telo už nevládze, je to podľa neho "tak zlé"...

Image and video hosting by TinyPic

(detaily čoskoro, aspoň vieme, kde pramení nenávisť židov voči Michaelovi, a kto môže stáť za sprisahaním proti Michaelovi, ja osobne toto sledujem už dlho, a ako mozaika sa mi to pekne skladá..., a to práve po smrti Michaela a pred svetovou premiérou This Is It?, hmmm, náhoda...???

Kto vie, ako to Michael naozaj myslel, človek by si pomyslel, že blúzni ako pacient psychiatrie..., že by z liekov?)