Michaelov plastický chirurg má dôkazy?

Podľa Stevena Hoefflina, Michaelovho plastického doktora, má dôkazy, ktoré by mohli niektorých ľudí dostať do väzenia za sprisahanie.

Na jednej strane sú tú niektoré dokumenty, ktorými sa Hoefflin obhajuje, že má povolenie jednať v médiami v Michaelovom mene, na druhej strane sú tiež dokumenty napr. od Katherine Jackson, ktoré ukazujú, že nedostal od rodiny ani od Michaela povolenie na poskytovanie rozhovorov pre média v mene Michaela, alebo rodiny.

On však tvrí, že má dôkazy, ktorými by mohol dostať do väzenia niektorých ľudí, a to najmä jeho doktorov, na základe jeho "vyšetrovania".

Niektorí ľudia sa mu údajne vyhrážajú, a snažia sa manipulovať s inými dôkazmi, polícii predkladajú falošné informácie, predovšetkým (podľa neho) Dr. Klein a jeho právnik.

Hoefflin tvrdí, že požiadal dokonca o pomoc bývalého ministra zahraničných vecí, Colina Powella .

Samozrejme, jeho tvrdenia zatiaľ nikto oficiálne (okrem žaloby zo strany dr. Kleina, ktorý sa ohradil voči jeho tvrdeniam) nepotvrdil relevantnosť jeho tvrdení a dôkazov.

Tu je údajný autorizačný list od rodiny Jacksonovcov, avšak iné súdne dokumenty od právnikov Katherine Jackson, tvrdia, že Katherine nedala žiadne povolenia na autorizáciu pre styk v médiami, + ukážka mailovej komunikácie s dr. Kleinom.

LINK