Výsledky pojednávania

Zo včerajšieho rozhodovania nad zmluvami s AEG Live:

Sudca Mitchell Beckloff nepovolil verejné pojednávanie, a tak sa udialo asi to, že John Branca vypovedal cez telefón ako svedok, rovnako vypovedal aj Titov syn Taj, ktorý pred reportérmi povedal, že rodina chce ochraňovať odkaz a dedičstvo Michaela Jacksona, než na ňom len zarábať!

Povedal, že Michael plánoval po skončení turné natočil film.

Sudca zamietol vypovedať Randymu Jacksonovi, ktorého právnici nazvali skúseného manažéra, napriek tomu, že práve kvôli jeho rozhodnutiam mal Michael na krku samé žaloby a dlžoby!

Právnička detí súhlasí so zmluvou s AEG, pričom Katherinini právnici chcú väčšie záruky, že Michaelovo dedičstvo a majetok bude chránené priamo v zmluve.

(Právnici Katherine tak svojimi zmätenými snahami utrpeli ďalšiu "porážku"..., ktorú sa snaží Joe Jackson vždy "podporiť" svojou snahou manipulovať dianím, aj zapojením podvodníka Leonarda Rowa, ako samozvaného poradcu a manažéra Michaela)

Sudca vyhovel žiadosti, a uskutoční sa prezentovanie Michaelových vecí po svete v rámci výstavy v 3 mestách: New York, London, a Tokyo, ktorá by mala vyniesť približne 6 mil. dolárov.

Obrázek