Písal Jermaine šokujúcu knihu?

Už pred pár rokmi som vám písal správu o tom, ako mal Jermaine Jackson, Michaelov brat, ktorý sa teraz tak "ochotne" snaží šíriť Michaelov odkaz a legendu, urobiť údajný návrh na knihu, ktorú mal napísať s bývalým "rodinným priateľom" Stacy Brownom (ktorý napísal tiež škandalóznu knihu s bývalým Michaelovým manažérom Bobom Jonesom).

Vznikli návrhy na knihu s určitými vyhláseniami, proti ktorým, sa ale Jermaine ohradil krátko potom, ako Michael bol zatknutý v 2003, a dané texty sa dostali na verejnosť cez Browna.

Odvtedy Jermaine neustále tvrdil, že nič také nepísal, ani nedal Brownovi žiadne autorstvo, preto je zatiaľ treba brať tieto informácie s rezervou...

Okolo roku 2003, Stacy Brown sa pokúšal "predať" svoj návrh niektorým knižným vydavateľom, ale nikto neprejavil záujem.

Teraz sa o to pokúša znova, a asi uspeje...

Jedna časť textu, ktorou mal Jermaine popísať Michaela hovorí:

"Môj brat je superstar, áno, môj brat je bohatý, vlastní podiely v Sony Music.

Píje, berie drogy, klame, podvádza, zmenil si farbu svojej pokožky.

Priťahuje homosexuálov, a odrádza ženy".

Zobral si ženu, lebo bola tehotná, obchodoval s Moslimami (a ja som Moslilom tiež), ale Moslimovia neobchodujú s niekým, kto má dieťa so ženou a nie je ženatý.

Zaplatil tejto žene, za ktorou by sa nikto dvakrát neobzrel, milióny dolárov. Môj brat si kúpil deti, je to ako čierny trh.

Je naozaj presvedčivý, vybral si darcu spermií podľa informácii zo spermobanky. Kto niečo také môže urobiť?

Michael Jackson, to je môj brat.

Udržoval som svoju prítomnosť po matkynej strane v rodinnom sídle v Encine, lebo som vedel, že som tam potrebný, a Michael so mnou počítal, tak ako zvyšok rodiny".

(išlo o súvislosť s rozvodom, ktorý chcela Katherine Jackson kvôli nevere a nemanželskej dcére Joa Jacksona, preto žili celé roky oddelene)

"Bol to môj malý brat, ktorý vymyslel logo, ktoré má DreamWorks. To logo je stále hrdým logom Neverlandu.

Nanešťastie, Steven Spielberg, Jeffrey Katzenberg a David Geffen mu ho jednoducho ukradli. Preto Michael tak nenávidí židov.

On s nimi hrá túto hru..., to je hra, ktorú hrajú všetci v Hollywoode.

Ale židia sú mocní, oni ho dosadili tam kde je, ale ... je len ďalším negrom. To isté mu povedal aj Don King na začiatku Victory Tour, že nezáleží na tom, čo dosiahne, ... je len ďalším negrom.

Môj brat sa nikdy nenaučí lekcie života.

Je tvrdohlavý, realistický, a občas aj drsný.

Je chladný, vypočítavý a dvojtvárny.

V žilách mu prúdi krv svojho otca, a my sme sa vždy báli, že to postihne celú rodinu.

Ale stále je to moja rodina, a milujem každého z nich, a nebudem len tak sedieť, a nenechám ho poslať do väzenia.

Väzenie by ho zabilo, premýšľal som nad tým, čo by tam robil, ak by ho uznali vinným. Neprežil by tam ani jeden deň. Spáchal by samovraždu.

Joseph urobil mnohé nechutné veci LaToyi a Rebbie, a keby nebolo ich lojality ku Katherine, určite by skončil vo väzení za to, čo im urobil".