Aktuálne - pojednávanie skončené! 0:40

Ďalšie pojednávanie bude 24.8.

Pojednávanie skončené, sudca odklepol Columbia Pictures, práva na film zo skúšok This Is It. Bude určený tretí správca záujmov detí na súde v obchodných jednaniach.

Správy o šialených individuách nie sú zatiaľ známe, jedine to, že Billie Jean sa pokúšala zdvíhať ruku ako v škole, aby mohla mať pripomienky k priebehu pojednávania a chcela aj "vypovedať", sudca "vysvetlil", že to nie je možné, a ak niečo chce, má to urobiť legálnou cestou.

Právnici pred súdom tvrdia, že spol. Bravado (aktuálne vlastní práva na oficiálny predaj pod značkou Michael Jackson) má záujemcov o predaj Michaelových vecí, ale je potrebné jednať rýchlo, lebo ak do 1 týždňa nedostanú odpoveď, mohli by stratiť záujem...

Sudca ustanoví nezávislého poručníka detí, ktorý ich bude zastupovať na súde!!!

Znamená to, že Katherine ani jej právnici nebudú jednať v mene detí v napr. obchodných záležitostiach..., aby sa zabezpečila ochrana ich majetku, a nedošlo napr. k premárneniu ich peňazí!!!!

Nadácia The Heal the World Foundation, požiadala súd o použitie mena Michael Jackson ako obchodnej značky... na predaj produktov.

Sudca povolil správcom majetku predať práva na vydanie knihy o Michaelovi.

AEG navrhuje súdu schváliť výstavu Michaelových osbných vecí, ktoré by boli vystavené v 3 mestách ...

Obe šialené ženy sú prítomné, Billie Jean predloží pred súd ďalšie svoje dokumenty... o údajnom materstve detí ...

----------

Video Billie Jean, ktorá trvá na tom, že Blanket je jej syn - na diskusii.

-------

Claire Elisabeth Fields Cruise mala tlačový prejav, správala sa ako psychopatka, tvrdí, že deti sú jej, a boli jej bezpečne odobrané z tela...

Billie Jean zasa pred súdom tvrdila, že je matkou Princea II...., žiada zastavenie pojednávania... - všetky ďalšie informácie a VIDEO tu - LINK

Image and video hosting by TinyPic

Právnici predložili návrhy na predaj oficiálnych vecí, aby sa zabránilo nelegálnemu predaju s menom Michael Jackson, King of Pop!

Sudce prejednáva možnosti predložené právnikmi.

Sudca prejednáva možnosť, že deti nebude na súde zastupovať Katherine a jej právnici - pokiaľ ide o záujmy v Michaelovom dedičstve, ale súdom určený samostatný zástupca!!!

Na súde je aj žena, ktorá tvrdí, že je matkou Princa Michaela II, Claire Elisabeth Fields Cruise Jackson podala žiadosť o jeho opatrovníctvo, lebo ako tvrdí, vydala sa za Michaela! Táto žena si namýšľa, že je matkou aj dcéry Toma Cruiza.

Takže jej hodnovernosť je na psychiatrii.

Rovnako je na súde aj šialená Billie Jean Jackson....

... práve prebieha pojednávanie, v ktorom sudca rozhoduje o predložených zmluvách AEG a využití nahrávok zo skúšok...

Sudca schválil vydanie nahrávok pre filmové spracovanie.

- podľa priebehu, právnik Katherine tvrdí, že policajné vyšetrovanie žiada od AEG Live podklady Michaelových zmlúv a poistenia!

- Howard Weitzman mal námietku, v ktorej tvrdí, že je tu rozpor v spravovaní majetku a jednotlivých zmlúv s AEG live zo strany Kahterine, ktorá by nemala mať možnosť vidieť niektoré zmluvy, ktoré obsahujú citlivé informácie!