Žaloba na rodinu Jacksonovcov a platiť bude Michael...?

Podľa aktuálnych správ, juhokórejske noviny Segye Times vyhrali v roku 1994 súd proti Katherine, Joe a Jermainovi Jacksonovcom a the Jackson Record Company, že v roku 1989 zaplatili rodine 5,5 mil. dolárov za sériu koncertov, ktoré sa nikdy neudiali.

Doteraz nebola suma vyplatená, a denník teraz požaduje 7,9 mil. dolárov, vrátane úrokov, a to už z majetku Michaela, keďže Katherine zdedila Michaelov majetok! - tu treba dodať, že ide o správcovský fond, a na tieto peniaze nemôže nikto siahnúť a uplatniť si akýkoľvek nárok na peniaze!!!

Nie je zatiaľ jasné, či sa bude vzťahovať táto žaloba priamo na Michaelove peniaze.

Pôvodný článok z roku 1996 - LINK

V ňom sa hovorí, že rodinný dom v Encine, je plne na meno Michaela Jacksona, teda že ho vlastní, a noviny si nemôžu nárokovať na uplatnenie súdnej žaloby prostredníctom zhabania domu.

(V roku 1983 previedla matka 50% podielu na dome na Michaela, a 25% pre LaToyu v roku 1987, ale v roku 1990 podala Katherine protižalobu, aby jej LaToya - v neslávnych časoch LaToyi a jej katastrofálneho manželstva s Jackom Gordonom - vrátila tento podiel z obavy, že by mohlo dôjsť k nejakých finančným škodám. V 1993 bol prepísaný celý podiel na Michaela.)

Katherine, Joe a Jermaine mali zobrať peniaze vopred, a nakoniec nedošlo k žiadným koncertom.

Podľa žaloby, žiadali noviny 2 mil. ako odškodné za škody spôsobené ze neuskutočnené koncerty, a 2 mil. za výdavky na právnikov.

Noviny obvinili aj Michaela, že s rodinou konšpiroval, aby zabránili veriteľom domáhať sa vysúdených peňazí!

--------------

Výborne, a táto rodina má spravovcať Michaelom majetok, a Katherine má drzosť ešte aj žiadať plnú správu majetku, ... oni by boli schopní rozbiť Michaelove peniaze a majetok do niekoľkých rokov, celá rodina okrem Michaela a Janet bola ako "banda" príživníkov a skrachovancov...