Vyhlásenie Dr. Kleina

Dnes vyšlo vyhlásenie Dr. Kleina k včerajšiemu pojednávaniu ohľadom opatrovníctva detí.

Jeho dvaja právnici Mark Vincent Kaplan a Bradley P. Boyer sa včera zúčastnili pojednávania, kde v mene dr. Kleina žiadali súd predložiť ich dôkazy o obavách, resp. snahe zachovať isté opatrenia, ktoré chcel Michael pri výchove detí - Michaela I a Paris.

Dr. Klein nenamietal nad opatrovníctvom Katherine Jackson, ale chce, aby sa zachoval prísľub Michaelovi pre výchovu detí, ich zdravotnú starostlivosť a vzdelanie, a ochranu pred médiami.

Vo vyhlásení sa tiež uvádza, že dr. Klein sa za ostatné roky podieľal pri príležitostiach ich osláv narodením, dovoleniek, a iných špeciálnych uidalostiach, a chce, aby tieto podmienky boli zachované, tak ako by si to Michael želal, a ponúka tak svoju pomoc pri ich ochrane.

Dr. Klein žiada média, aby rešpektovali súkromie detí.

------------

Podľa všetkého to vyzerá tak, že Michael mu niečo hovoril o tom, ako si predstavuje ich výchovu, napr. ak by boli jehovisti, nemohli by žiť životom ako doteraz s Michaelom, keďže by napr. neoslavovali narodeniny!

Dr. Klein sa asi snaží o to, aby deti neboli istým spôsobom manipulované rodinou, ktorú sa Michael snažil im nahradiť svojou výchovou - inou, ako dostal ON!

Čo sa mi veľmi pozdáva! ň

Je tu ale možnosť jeho osobného záujmu, aby niečo zakrýval, resp. chcel cez rodinu niečo osobné dosiahnúť, preto treba mať odstup.