Dom dr. Murraya prehľadali vyšetrovatelia!

Príslušníci DEA prehľadali doktorov dom v Las Vegas, aby zaistili možné dôkazy, ako tvrdili, nehľadali lieky, ale záznamy o Michaelovi.

Conrad Murray bol ten, kto "neodporúčil" odviesť Michaela do nemocnice, a chcel, aby záchranka oživovala Michaela v dome, až po 42 minútach, keď sa im to nedarilo, sa snažili o prevoz, Michael bol v tom čase už mŕtvy!

Obrázek

V čase razie bol doktor doma, a agenti prehľadali aj jeho kanceláriu, a zhabali jeho dokumenty.

Obrázek

Podľa správ, Michael na predpisovanie liekov používal až 19 rôznych mien (napr. Michael Armstrong, Jack London, Peter Midani, Omar Arnold, Josephine Baker, Paul Farance, Bryan Singleton, Jimmy Nicholas, Blanca Nicholas, Roselyn Muhammad, Faheem Muhammad, Frank Tyson, Fernand Diaz, Peter Madonie and Kai Chase), a preto sa vyšetrujú doktori, ktorí ich na tie mená predpisovali.

Video razie

Obrázek

K správam sú aj informácie, že Murrray dlhoval na daniach a pôžičkách za dva roky viac ako 450 tis. dolárov, pričom ako Michaelom doktor od mája 2009 poberal príjem až 150 tis. dolárov mesačne!!!!!!

V 90 rokoch vyhlásil 3x bankrot, a mal pôžičky, ktoré nevedel splácať, ako aj neuhradené účty za vybavenie v kanceláriách a tiež aj neplatenie výživného!

V januári prestal splácať pôžičku na 1,6 mil. dolárov.

Podľa zistení, doktor sa dostal k Michaelovi potom, ako jeden z jeho bodyguardov mu "poradil", aby ho najal, a to už v roku 2006, keď mal ošetriť Michaelove deti (keď mali chrípku), pričom nie je pediater!

Profil doktora