ABC News využitá Leonardom Roweom a Joeom Jacksonom?

Leanard Rowe je postava, ktorá sa objavila koncom minulého roka, a najmä začiatkom roka, kedy sa začali spolu s Joeom Jacksonom prezentovať ako zástupcovia Michaela, a že Rowe je finančný poradca a manažér Michaela.

Práve on mal stáť za manipuláciami s médiami o tom, kto zastupuje Michaela v súvislosti s koncertami v Londýne.

Niekoľko krát sa s Michaelom stretli, pričom Michael nikdy nesúhlasil a ani nemal dôvod, aby bol jeho manažérom, keďže v tom čase mal Michael Dr. Tohme Tohme ako svojho manažéra.

Joe a Rowe sa potom "spojili" s AGE, kde mali vyrokovať nejaký rodinný koncert Jacksonovcov v mene Michaela, ale nakoniec koncerty v Londýne sa stali dôvodom, že AGE žalovala Michaela za údajné porušenie zmluvy, ktorú ale nikto zaňho oficiálne nepodpísal, lebo ho nikto v tejto veci nezastupoval, napriek tomu, že Leonard Rowe sa vyhlasoval za Michaelovho manažéra (pravidelne som o tomto informoval na tejto stránke).

ABC zverejnila správu, že Rowe mal zaplatiť R.Kellymu 3,4 mil. dolárov a Ne-Yovi 700 tisíc za porušenie zmluvy a "spreneveru".

Tu je list, ktorý Michael poslal 20.5.2009, pre Leonarda Rowa. V ňom si neželá žiadny kontakt s ním, a ani to, aby sa prezentoval v jeho mene!

Obrázek