Historický hrad ožije tanečnou párty

Historický hrad ožije tanečnou párty venovanou pamiatke Michaela Jacksona

Historický hrad Beckov sa v piatok 24. júla premení na dejisko veľkej tanečnej párty venovanej pamiatke kráľa popu Michaela Jacksona. Festival V.I.P. hrad Beckov '09 venuje ikone hudobného priemyslu špeciálny set, ktorý pre túto príležitosť namixoval dídžej JT BIG.

Set bude venovaný najznámejším hitom Michaela Jacksona. Nevynechá ani notoricky známe skladby z albumu Thriller, ktorý spôsobil skutočné šialenstvo a lásku miliónových más," priblížila PR manažérka festivalu Zuzana Kizáková. Ako uviedla, naaranžovaný bude v hudobnom štýle house a vyzývavému tancu sa nebudú klásť medze.

"Jackson nebude v zrúcaninách beckovského hradu prítomný len hlasom, ktorý si získal fanúšikov po celom svete, ale aj celou svojou osobnosťou. Do veľkolepej projekcie bude vyobrazený motív Jacksona a aj časti jeho nezabudnuteľných klipov. A namiesto sviečok sa zapáli na Beckove ohňová šou."

Pod holým nebom uprostred historickej pamiatky vyrastú dve hudobné pódiá. Podľa organizátorov sa bude hrať elektronická hudba všetkých druhov.

„Michael Jackson je človek, ktorého talent a húževnatosť posunuli za hranice možností. Jeho gestá, hudba, tanec, klipy boli novátorské. Je pre nás veľkou inšpiráciou, pretože aj my ako organizačný tím chceme posunúť hranice nášho festivalu. A chceme zanechať odkaz,“ vyjadril sa usporiadateľ akcie V.I.P. hrad Beckov Jozef Petráš, ktorý sa s projektom „hradnej“ párty vracia po dvoch rokoch.