Ako to bude s poistkou?

Lloyd's of London, poisťovňa, ktorá mala uzatvorenú poistku s AEG Live na Michaelove koncerty, sa prostredníctvom hovorkyňe vyjadrila, že nie je žiadna poistka vzťahujúca sa na smrť spôsobenú predávkovaním sa, pretože žiadna poisťovňa by niečo také neuzatvorila.

Je to v protiklade s tým, čo predstavitelia AEG Live tvrdili včera, že majú poistku aj na takýto prípad!

Poisťovňa si zároveň vyžaduje pri podpise lukratávych zmlúv ako bola tá s Michaelom, aby boli predložené aj zdravotné posudky.

Hovorkyňa sa priamo nevyhadrila k zmmluve AEG, ale vystáva tu problém, ako potom dopadne výsledok pitvy, podľa ktorého potom bude určujúcim faktorom stav v akom Michael bol.

V akom stave bol pred podpisom zmluvy Michael?

Podľa ostatných správ, ktoré som vam priniesol včera, v Michaelovom dome sa našli nejaké silné sedatíva, ktoré mohol Michael používať ako uspávacie prostriedky, keďže trpel nespavosťou!

V médiách sú zatiaľ len špekulácie, pretože nie je žiadna oficiána pitva, ale niektoré médiá prinášajú správy, že Michael si mal na kozmetické zákroky nechávať pichať celkovú anestézu, aby spal, a to aj v prípadoch, ktoré si vyžadovali len lokálne umrtvenie.