Michael vs. Debbie

Napriek tomu, že Michael v závete spomenul, že vynecháva Debbie zo svojej poslednej vôle, skutočnosť je, že v danom čase, teda roku 2002, sa prejednávalo na súde ich vyrovnanie ohľadom rodičovských práv, a "vyplatenia" Debbie v rámci ich rozvodu! (čo je interpretované ako že Michael jej mal zaplatiť za deti)

Michael v tom čase (rok + 3) pred procesom, bol v zvláštnej finančnej situácii, a prestal platiť Debbie.

V tom čase, sa okolo Michaela objavila skupina islamistov - Nation of Islam, ktorá mu odvtedy poskytovala ochranku. (až mám podozrenie, že išlo o mafiu islamistov, ktorým Michael platiť za "orchanu")

Debbie nechcela, aby to nejako ovplyvnilo deti.

Od roku 2003 až po proces, keď bola predvolaná, nič o Michaelovi nevedela!

Keď v lete 2004 verejne hovorila pre médiá, Michael jej mal prestať platiť, a bolo to odvôvodnené, že porušila dohodu, keď poskytla rozhovor zo svojej farmy, kde chová kone.

Napriek tomu, vždy Michaela obhajovala a NIKDY nehovorila to, čo sa teraz v bulvári píše, všetky nezmysly o deťoch sú vymyslené a nepravdivé!

V roku 2004 jej súd pridelil čiastočné rodičovké práva!

V roku 2006 sa Debbie stretla s deťmi, a odvtedy bol vzťah s Michael "usporiadaný"!

Napriek závetu, Michael odkázal všetko deťom cez the Michael Jackson Family Trust - teda správcovský fond, z ktorého budú deti žiť = mať príjem z celého Michaelovho majetku, o ktorom rozhodne súd!

Tento fond je striktne privátny a môže obsahovať mnohé prekvapenia, o to viac, že sa stále hovorí, o tom, že by mohol existovať aj iný, aktuálnejší závet, ktorý Michael mohol urobiť v neistých časoch procesu 2004-2005!