Právnik žiada súd o opateru detí!

...Londell McMillan ako rodinný právnik, požada dnes súd o opateru pre Michaelovu matku Katherine!

Povedal, že nevie o nikom, kto by mohol lepšie vychovávať deti, a Debbie Rowe sa zatiaľ rodine neozvala!

Právny experti ale tvrdia, že pred súdom by určite mala silné postavenie aj Debbie, ktorá má len obmedzené vzdanie sa práv na deti, teda môže si nárokovať na ich opateru. Zároveň je tu vždy miera právnej možnosti pre biologických rodičov!

Avšak, nikdy s nimi neudržiavala bližší kontakt, preto aj deťom by bola cudzia.

Zároveň je dôležité vedieť, či Michael priamo určil vo svojom závete niekoho, kto by sa mal po jeho smrti postarať o deti a majetok.

Závet zatiaľ rodina nemá, ale existuje jeden z roku 2002, či bol obnovený aj v roku 2004, nie je isté!

V roku 2001 pred súdom Debbie vypovedala, že Michael je úžasný otec a nechce si nárokovať na rodičovské práva, ale v roku 2005, počas procesu, z neistej obavy o výsledok, žiadala o obnovenie rodičovských práv!

Právnička Debbie Rowe, Marta Almli vydala vyhlásenie: "Jediné na čo teraz Debbie Rowe myslí v tejto chvíli je zničujúca strata rodiny Jackonovcov.

Pani Rowe žiada média, aby neubližovali deťom a rodine senzáciami a špekuláciami, a nechali ich uctiť si poslednú rozlúčku v pokoji."

Raymone Bain sa vyjadrila, že Michael bol milujúci otec, a prezradila že Michaelove deti hovoria 3-4 jazykmi, vrátane malého Princea II, a je veľmi zarmútená nad tým, ako budú vyrastať bez takého otca akým bol Michael, ktorý sa ich snažil vždy chrániť!

Ktokoľvek bude opatrovníkom, bude mať zároveň možnosť spravovať Michaelov majetok, ako ich dedičstvo!