Friedman "mal pravdu"

Fanúšikmi "opovrhovaný" Roger Friedman z FOX news, napísal 4 mája článok, v ktorom informoval, že by sa koncerty nemuseli začať na čas.

Mal v tomto pravdu.

Keby už vtedy niekto naznačil, alebo dal na vedomie, že sa to skutočne stane, fanúšikovia by mali čas si niečo vyriešiť s cestovaním!

Tu je prepis správy:

4.5.2009

--------------------------------------------

(v podstate málo pravdepodobný príbeh, ale mal som pocit, že by ste o tom mohli vedieť, preto sem dávam - upozornenie! - že toto nie je nič potvrdené ani oficiálne!!!)

Roger Friedman, ktorý sa neustále venuje Michaelovi (povedzme z rôznych uhlov), na svojej stránke napísal, že Michaelove koncerty sa možno nezačnú v stanovenom termíne!

Podľa "jeho zdrojov" (ktoré sa často naplnili a boli presné, aj keď si neodpustil dávku bulváru), do začiatku koncertov nebude profesionálne všetko pripravené načas!

Podľa jeho zdrojov sa koncerty môžu začať až 13 alebo 14 Júla!

Podľa neho, práve AEG Live si zaistila "poistku" na to, že medzi jednotlivými dňami sú vždy voľné dni pre prípad, že by došlo k nejakému odloženiu alebo presunutiu koncertov!

Tiež sa "zamyslel" nad tým, že jediné dostupné lístky sú už len na ViaGoGo, a že ich cena je "prehnaná", a rozdiel medzi pôvodnými cenami, ktoré stáli lístky v predpredaji a do vypredania, idú na niekoho účet!

-----

Článok o drahých lístkoch (aj za 500 libier a tajnej zmluve) tu - LINK