Super súťaž o lístky!!!

Šéfredaktor portálu TEO vyhral stávku, zohnal dva lístky na koncert Michaela Jacksona na 3. augusta v Londýne. V súťaži vám ich ponúkne spolu so spiatočnými letenkami. Zažime spolu šialenstvo zvané King Of Pop!

Do súťaže o lístky na Kráľa popu sa môže zapojiť každý, kto splní podmienky. Stačí pohľadať 3 svoje portrétne fotky, z torých je jasné, že ste kráľom premien a zmena imidžu vám nie je cudzia. Medzi vašou najstaršou a najnovšou, aktuálnou fotografiou, musí byť aspoň 15-ročný rozdiel.

Nemusíte si hneď dať operovať nos, ani bieliť pleť, aby ste spolu s miliónmi fanúšikov zažili návrat desaťročia, ktorý sa koná v Londýne. Ale také dobré fotky z ´80 rokov, keď ste nosili trvalú, alebo účes „na depeche“, dlhý džínový kabát a dvesto náramov na jednej ruke... A čo ´90 roky – vy vo fialových šušťákoch, vy s ľadvinkou na páse, vy vo flanelovej košeli a kanadách... Vylovte usvedčujúce materiály z tajnej skrýše a pobavte svojich známych (a vaše deti) v tejto súťaži!

Víťaza vyberie trio, ktoré sa v šoubiznise vyzná: stylistka, hair-stylistka a fitness tréner. Druhé a tretie miesto odmenia kolekciou produktov značky PUMA.

Všetky potrebné informácie nájdete na podstránke Súťaže.

Súťaž trvá do 18. júna a víťaz bude známy 22. júna v pondelok.

Podrobnosti a detaily o súťaži na linke:

LINK

Obrázek