Rozhovor s predstaviteľmi AllGood Entertainment

Mr Allocco a MsSnoop ako členovia MJJC news, urobili rozhovor s členom AGE o údajných zmluvách na koncerty s rodinou Jacksonovcov, ktoré mal obstarať Frank Dileo! (správa nižšie - 12.5.)

- Povedzte nám niečo o spoločnosti AllGood Entertaiment.

* AllGood Entertainment, Inc. je koncertná promotérska spoločnosť sídliaca v New Jersey, organizujúca koncerty pre oblasti New Jersey, New York, Puerto Rico, Karibiku a Južnej Amerike, a umelcov ako Bon Jovi, Stevie Wonder, Sting, Diddy, Julio Iglesias, Earth, Wind and Fire, Patti LaBelle, Natalie Cole, Paulina Rubio, John Leguizamo, Lindsay Lohan.

- Ako ste sa dostali do kontaktu s Frankom Dileom?

* Krátko potom, ako som sa stretol s pánom Joeom Jacksonom v Las Vegas o možnom vystúpení Jackson Family Reunion Concert, mi môj spoločník navrhol, aby som sa spojil s Frankom. S Frankom aj s jeho spoločníkom Markom Lamickom sme sa stretli o niekoľko týždňov neskôr v Nashville.

- Prezentoval v tom čase pán Frank Dileo seba ako zástupcu/manažéra Michaela Jacksona? Vedeli ste o tom, že pán Dr. Tohme R. Tohme zastupuje Michaela Jacksona v jeho obchodných aktivitách?

* Kontakt Dileo/jackson hovoril sám za seba. Frank a Mark prezentovali seba ako zastupujúcich, a povedali, že mali s Michaelom telefonát, v ktorom mal potvrdiť podporu nad týmto projektom. Frank zrejme vypracoval zmluvu záväznú pre Michaela, Janet a ostatných súrodencov. Pán Dr. Tohme bol prezentovaný ako hovorca a finančný manažér zastupujúci Colony Capital.

- Odhalil vám v tom čase pán Dileo, že Michael Jackson už bol v jednaniach s AEG Live prostredníctvom svojho manažéra Dr. Tohme R. Tohme?

* Nie, prvý krát sme sa o vystúpeniach v O2 dozvedeli 7.1.2009, keď jeden náš partner nám oznámil správu z vnútorných kruhov AEG Live, že ich jednania sa blížia k záveru, a že AEG chcú novinku oznámiť po Grammy 09.

21.1. sme sa dozvedeli od istej osoby, ktorá večerala s Dr. Tohme, že Michael plánuje "veľmi veľký projekt", ktorý bude v spolupráci s AEG Live.

- Plánujete teda nejako zablokovať pripravované koncerty v sérii This is It?

* Snažíme sa zabezpečiť koncertné dátumy pre rodinné vystupovanie budúci rok v Dallase. Až do konca sa budeme snažiť uplatniť si naše zmluvné práva na tento projekt.

- 1.11.2008 vydal Michael Jackson prostredníctvom Dr. Tohme Tohme toto vyhlásenie: „Moji bratia a sestry majú moju plnú podporu a lásku, a určite zdieľame mnoho skvelých zážitkov, avšak v tomto čase nemám v pláne s nimi nahrávať alebo koncertovať. Teraz som v štúdiu a pracujem na nových a vzrušujúcich projektoch, takže sa teším, že sa budem môcť čoskoro s nimi podeliť s mojimi fanúšikmi na koncertoch.“. Upovedomil vás o tomto Frank Dileo?

* Nie, toto vyhlásenie bolo ako odpoveď na Jermainové vyhlásenia počas jeho pobytu v Austrálii. My sme len získali jeho vyhlásenie o "Family Tour" s Frankom Dileom, pričom Dileom to odmietol ako Jermainovu snahu upútať na seba pozornosť.

- Zabezpečila si AllGood Entertainment Franka Dilea 2 miliónmi dolármi, aby získal Michaela a rodinu na vystupovanie?

* Pán Dileo dostal celkovo 550,000 dolárov + provízie.

- Boli ste si vedomí, že AEG Live bola v jednaniach s Michaelom Jacksonom a Dr. Tohme Tohme v Novembri 2008, v rovnakom čase ako jednali AGE s Frankom Dileom?

* Vedeli sme o niekoľkých zlyhaniach AEG, aby získali Michaela Jacksona na rovnakú zmluvu ako s Princom pre vystupovanie v O2. Nemali sme žiadne informácie o postupe jednaní až do 7.1.2009

- Zvažujete podanie žaloby na federálny súd na Franka Dilea?

* Naneštastie áno, je to aktuálne a bude podaná na súde. Snažili sme sa urobiť všetko a využiť všetky možnosti, aby sme zabezpečili naše koncerty na budúci rok, ale Frank nám povedal, že Michael "pôjde do toho".

- Čo by ste chceli povedať fanúšikom Michaela Jacksona k tejto situácii? Myslíte si, že ste boli oklamaní?

* Chceme, aby fanúšikovia vedeli, že záujmy Michaela a jeho rodiny sú pre nás viac ako tie naše. Michael nám povedal, že už má inú zmluvu a že by pre nás koncertoval, ak by to nebolo v konflikte s jeho aktuálnou zmluvou. Keď už boli potvrdené dátumy pre londýnske vystúpenia, sme pripravení prispôsobiť sa. Keby nám Michael povedal, že by pre nás koncertoval po skončení jeho vystúpení v Londýne, súhlasili by sme s letnými dátumami v roku 2010. Vzhľadom na to, že mnohí jednotlivci sa snažia žalovať Michaela za ich finančné straty, my sa pokúsime vrátiť mu veľké množstvo peňazí, ak by súhlasil s jedným koncertom v USA!