Billboard

Internetová stránka Billboard.com priniesla zaujímavý a pozitívny článok (asi sa stal zázrak), v ktorom priniesla niekoľko zaujímavých informácií, ktoré poskytol aj Randy Phillips, prezident AEG Live - celý článok je na diskusii!

Tu je len niekoľko z nich:

* Randy Phillips prezradil, že pre Michaela chystajú asi 90 minútové vystúpenie, aj keď je ťažké načasovať to, keďže je mnoho skladieb, ktoré by chcel Michael prezentovať a ktoré by chceli počuť fanúšikovia, uvažuje sa, že koncert bude trvať cca. 2 hodiny.

* Priemerná cena lístkov je 115 dolárov, by pri kapacite viac ako 15,000 fanúšikov malo vyniesť asi 90 mil. dolárov, k tomu aj výnos z predaja VIP lístkov (ktoré zahrňujú aj After Party lístok, možnosti vstupu do zákulisia....) a špeciálnych lístkov ďalších 100 mil., ako aj 15 mil. dolárov z predaja suvenírov.

* Vystúpenia sú poistené, a Michael sa podrobil prehliadkam, a ako Randy Phillips povedal - "Michael je v neuveriteľne dobrej kondícii, s úžasnou vytrvalosťou", pričom dodal, že Michael trénuje aerobické cvičenia.

* Používajú sa dve zvukové javiská, na jednom pracuje Michael s javiskovými dizajnérmi, choreografom a režisérom a druhé javisko používajú tanečníci a hudobníci, ktorí trénujú každú skladbu.

* Michael sa snaží koncentrovať na isté skladby, ktoré budú prekvapením.