Michael pricestoval do Londýna

Podľa predbežných správ, Michael včera pricestoval do Lodýna, aby sa zúčastnil oslavy 25. narodením bruneiského princa - HRH Azim of Brunei.

Michael priletel priamo z LA na letisko Heathrow, odkiaľ ho eskortovala polícia a ako sa zdá bez detí, ktoré ale možno prídu za ním.

Michael je pozvaný ako hosť, a teda by nemal vystupovať, ale podľa informácii, by mal dostať za toto pozvanie asi 5 mil. libier. Podľa niektorých zdrojov blízkych princovi, Michael je jeho dlhoročným priateľom a idolom, a princ by zaplatil čokoľvek, len aby sa s ním mohol stretnúť.

Slávnosť sa uskutoční v majestátnom kráľovskom paláci, ktorý vlastní rodina princa.

Medzi ďalšími hosťami sú aj - Jerry Hall, Naomi Campbell, Kate Moss, ale mala by tam byť aj Barbara Streisand. Soulová legenda Diane Warwick zaspieva na princovú počesť.

Objavili sa aj informácie, že Michael prišiel do Londýna aj kvôli nahrávaniu albumu s nejakými britskými hudobníkmi, alebo dokonca, že by sa mal stretnúť aj s nejakými šéfmi nahrávacích spoločností.

V Londýne je aj Janet a Jermain Dupri, jej priateľ, takže sa možno spolu stretnú.

Podľa informácii, sa mala v Londýne zúčastniť na jednej charitatívnej akcie aj LIZ Taylor, ale tá neprišla a Raymone Bain, Michaelová hovorkyňa povrdila, že Michael sa nezúčastní takejto akcie, lebo prišiel do Londýna súkromne.

Fotky nájdete na fóru - http://www.mjjsource.eu/forum/viewtopic.php?t=273