Raymone Bain žaluje Michaela!

Bývalá hovorkyňa Michaela, ktorá stála po jeho boku počas procesu a krátko po ňom, žaluje Michaela za nedodržané kontrakty a finančné vyrovnania, ktoré boli realizované v rokoch 2005-2006 v Michael Jackson Company, a Raymone ju zastupovala ako generálna manažérka!

V roku 2003, krátko po prvom obvinení bola najatá ako hovorkyňa až do roku 2006, keď potom mala na starosti Michaelovú agendu ako vybavovanie leteniek, ubytovanie, platenie šekov, organizovanie obchodných stretnutí a porobne.

Ako uvádza, Michael resp. jeho zástupcovia jej nezaplatili peniaze, ktoré vzišli z ich spoločných obchodných aktivít.

Podľa jej žaloby, ako manažérke jej bolo prisľúbených 10% z každej obchodnej zmluvy! A práve koncerty v Londýne a zmluva s AEG, ktorá by mala Michaelovi vyniesť v priebehu niekoľkých rokov 400 miliónov dolárov je práve tá suma, na ktorú sa odvoláva, ako aj vydanie albumu Thriller25, ktoré bolo do tejto zmluvy zahrnuté!

"Pán Jackson a ja máme dlhý, produktívny a vzájomne prospešný obchodný vzťah. Nanešťastie pán Jackson sa rozhodol nedodržať finančné záväzky nášho zmluvného vzťahu"

"Hypotetických teórií, obvinení a klebiet odvodených od minulosti, bude mnoho. Napriek tomu, všetko sa na súde vymení za pravdu," dodala Bain.

Podľa nej je toto posledná možnosť, ktorú využíva, keďže zlyhali všetky jej aktivity o nápravu!

Požaduje 44 miliónov dolárov!

Vyjadrila sa, že ľutuje, že to došlo až k tejto žalobe, ale nemôžno ignorovať zmluvné záväzky, aj voči Michaelovi, ku ktorému prejavuje stále obdiv.

Viac o prípade po preštudovaní spisu!

Jej oficiálna stránka s jej osobným vyjadrením - LINK

Osobné VIDEO - LINK

Obrázek

(myšou si zväčšite, alebo rolujte v tomto spise priamo tu zo stránky)