"Poškodený" Jamin Mauro hrozí žalobou!

Jamin Mauro pokračuje v poskytovaní rozhovorov, a jeden poskytol rozhovor pre KNBC, v ktorom opísal "nehodu", ku ktorej došlo pred klinikou Dr. Kleina!

Vyjadril sa, že so svojim právnikom plánuje žalobu proti Michaelovi a jeho šoférovi za škodu, ktorú polícia opísala ako - menší priestupok, pričom v spise je uvedené, že nedošlo k žiadnym zraneniam, iba k nárazu bočných zrkadiel!

Dopravní policajti teraz "hľadajú" aj vinníka a chcú vypočuť všetkých zúčasnených na "nehode". Podľa správ, vodič SUV už vypovedal, a povedal, že si nebol vedomý žiadnej nehody!

Ale čím viac sa o tom hovorí v médiách, tým viac si "príbehy z nehody" protirečia k videu, ktoré urobili mnohí ľudia snímajúci Michaela!

Mauro tvrdí, že ako sanitkár čakal na pacienta pred klinikou a pritom s kolegom jedli obed asi 10 min. predtým, ako Michaelovo auto prišlo "značnou rýchlosťou" pričom mal jeho šofér auto zachytiť bočné zrkadlo a poškriabať bočnú stranu sanitky!

Podľa neho, "náraz" bol taký silný, že si kolegom udreli hlavu o sklo (asi predné), a pritom si mali akože naraziť plecia, lakeť, a krk (napriek tomu, že v policajnom zápise žiadne zranenia nie sú nahlásené)

Mauro tvrdí, že si urobil fotky z nehody ešte počas toho, ako čakal vodič SUV na Michaela (pre poisťovňu pričom akosi zabudol urobiť fotky aj z druhého auta!)

Napriek tomu existuje video, ktoré dokazuje, že Mauro si chcel fotiť Michaela, nie auto alebo zaznamenať škody, a dokonca je video, ktoré zachytáva Maura ako si fotí Michaela, pričom zrkadlo na sanitke nie je poškodené! (a to malo byť predtým, ako Michael odišiel)

Video k tomu ani komentovať nebudem.

Fotky poukazujúce na jeho protitvrdenia. Dôležitý je však záver vyšetrovania, ktoré buď potvrdí, že šofér spôsobil škodu a nenahlásil to (teda ušiel z miesta nehody), alebo vyvráti.

Obrázek

Obrázek

Obrázek

View more news videos at: http://www.nbclosangeles.com/video.

View more news videos at: http://www.nbclosangeles.com/video.