Pete Carter

Fanúšik, ktorý si nechal podpísal Michaelom svoj chrbát, na svojom blogu popísal stretnutie s Michaelom:

Obrázek

"Stretol som sa s Michaelom včera v Beverly Hills, kde sa mi podpísal chrbát, aby som si mohol vytetovať jeho podpis. Povedal mi, že sa mu páči môj opasok (vyložený kryštálmi v tvare koruny), a tak som mu ho dal. Potom sme sa odfotili. Všetky tie príbehy o skúškach a výbere tanečníkov sú pravdivé. Michael vyzeral úžasne, lepšie ako kedykoľvek predtým. Bol to skvelý deň".

"To tetovanie ale riadne bolelo, varovali ma, že na chrbte to bude bolestivejšie.

Oh... a dnes som bol na tej výstave Michaelových vecí, vyzerá to perfektne, myslím, že žiadne videá ani obrázky sa nevyrovnajú osobnej prehliadke. Stretol som tam aj E-Cassa a chvíľu som sa s ním zhováral."

"Nebol som priamo na tom tanečnom konkurze, viete, som tanečník, ale nemám žiadného agenta alebo niekoho podobného, kto by vás tam dostal, je potrebné, aby ste boli vybraný a pozvaný. Jeden môj kamoš tam bol, a dvaja ďalší to vzdali. Travis Payne ukazoval ako tancovať choreografiu Dangerous s niektorými pridanými krokmi, a Michael sedel medzi ostatnými a sledoval to, a vyberal si takých, ktorí sa mu páčili! Vybral 7 chlapcov a 2 dievčatá. Sledoval som každého z nich, a videl som tie ich šialené reakcie, keď vedeli, že pôjdu na turné, alebo aspoň tých, ktorí mohli byť na konkurze pre Michaela! Videl som tam aj pár dievčat, ktoré padli na kolená a boli "nešťastné" z toho, že nepostúpili a boli tak blízko. Niektoré mu predviedli freestyle, a dokonca som tam videl aj tanečníkov Princa pre jeho turné 3121"

Obrázek