Aukcia pokračuje!

Podľa včerajšieho vynesenia rozhodnutia súdu, Darren Julien môže pokračovať v aukcii vecí, ktorá sa uskutoční od 22 do 25 Aprila, 2009 v LA!

Sudca tak zamietol návrh Michaelových právnikov, ktorí chceli na základe žaloby Michaelovho manažera Thoma Thoma, aby bola aukcia buď zrušená, alebo niektoré veci vrátené! Týmto rozhodnutím tak zatiaľ Michael nedostane veci späť, a aukcia pokračuje!

Sudca sa ale domnieva, že je možné dohodnúť sa tak, že Michael zaplatí Julien Auction House za tie veci, ktoré chce späť. Zatiaľ nepadla žiadna ponuka.

Michaelov právnik Alan Gutman ale toto rozhodnutie nepovažuje na konečné!

Ďalšie pojednávanie sa uskutoční 15 Apríla, kde opätovne budú žiadať, ale už na inom súde, zastavenie aukcie!

Na súde bol aj Michaelov otec Joe, ktorý sa tiež "mieša do biznisu"!

Podľa správ sa Joe rozprával s Michaelom v súdnej sieni cez iPhone!

Podľa doterajších informácii ide asi o to, že kupca, ktorý odkúpi od Colony Capital celý ranč Neverland, chce všetky veci, ktoré boli súčasťou ranča, to znamená, všetky veci, ktoré boli odvezené a teraz ponúknuté do aukcie, vrátane nábytku a vybavenia.

Preto došlo k chosu, že jedna strana chcela predať veci samostatne, ale druhá strana chce predať ranč so všetkými vecami!

Preto sa Michaeloví právnici teraz, po podpísaní zmluvy s aukčnou sieňou, snažia o zrušenie auckie, lebo inak by mohli prísť o predaj celého ranča od nejakého záujemcu.

Samozrejme, detaily nie sú známe, no jedno je jasné, je v tom chaos, ktorý spôsobili Michaeloví manažéri a poradcovia, ktorí konali unáhlene a rozdelení!

Obrázek