10% pre charitu z výťažku aukcie...

UNIVERSAL EXPRESS Inc., v zastúpení svojho predsedu, pána Richarda A. Altomarea, oznámila mená 5 charitatívnych organizácií, ktorým bude venovaná 10% časť z predaja osobných vecí rodiny Jacksonovcov, ktoré sa budú dražiť 30-31.5.2007 v Las Vegas, v Hard Rock Casino.

"Týchto 5 charít bolo zvolených vďaka ich dôležitým službám pre deti v núdzi. Vybral som tieto charity aj preto, že ich podporujú mnohé celebrity." - povedal Altomare.

Medzi vybrané organizácie patria:

St. Jude Children's Research Hospital

St. Jude nie je ako ostatné pediatrické zariadenia. Dosiahli vynikajúce výsledky vo výskume, ktoré celkom zmenili spôsoby ako sa liečia deti s rakovinou a vážnymi chorobami.

Najnadanejší výskumníci sú tu schopní robiť oveľa väčší a rýchlejší výskum. Tu posielajú lekári z celého sveta najťažšie prípady a svojich pacientov, keď im nemôžu oni pomôcť. Tu nikto z nich neplatí za liečbu, ktorá nie je hradená poisťovňami, a ani tí, ktorí nemajú poistenie tu neplatia. Toto je 3 najväčšia zdravotná charitatívna organizácia v Amerike, ktorá udržuje najnižšie poplatky a dotuje fondy, takže sa tu výskum nikdy nezastaví.

K celebritám, ktoré podporujú túto ogranizáciu patria: Ferrari Enzo, Marlo Thomas, Phil Donahue, Billy Crystal, Robin Williams, Faith Hill, Jimmy Buffet.

Make-A-Wish Foundation

Od roku 1980, the Make-A-Wish Foundation®, obohatila životy detí, ktoré trpeli smrteľnými chorobami. Misie tejto organizácie odrážajú dopady životných zmien na deti, rodiny, darcov, sponzorov a celé komunity, ktorí pomáhali.

Táto organizácia pomohla viac ako 144.000 deťom na celom svete, a stala sa jednou z najznámejších, aj vďaka viac ako 25.000 dobrovoľníkom, ktorí sa starajú o choré deti ako prispievatelia do fondov, špeciálny asistenti pre usporiadanie rôznych podujatí a mnoho ďalších možností.

Aj keď sa neustále organizácia vyvíja, jej hlavnou prioritou ostáva. Uskutočniť želania chorých detí.

Medzi celebrity, ktoré podporujú túto organizáciu patria: Mariah Carey, Jeff Gordon, Jennifer Garner, Donald Trump.

Boys and Girls Clubs of America

V každej komunite, chlapci a dievčatá si musia sami hľadať priateľov a vlastné zábavy na ulici. Je tu narastajúci počet detí, ktoré nemajú dohľad dospelých osôb. Mladí ľudia potrebujú vedieť, že niekto sa o nich postará. Táto organizácia ponúka nielen toto, ale aj oveľa viac. Programy a služby podporujú a rozvíjajú vývin chlapcov a dievčat. Tieto kluby sú bezpečným miestom na rozvoj a vzdelávanie - a to všetko zábavnou formou.

Medzi programy patrí rozvoj osobnosti, vzdelávania a kariéry, umelecké činnosti, športy a fitness, a špecializované aktivity.

K hviezdam, ktoré podporujú túto organizáciu patria: Brad Pitt, Oprah Winfrey, Bill Cosby, Denzel Washington, President Clinton, Michael Jordan.

Ronald McDonald House

Táto organizácia pomáha svojimi programami priamo na zlepšenie zdravia detí a ich rodiny na celom svete. Hlavnými zložkami programov sú - the Ronald McDonald House, Ronald McDonald Family Room and Ronald McDonald Care Mobile - ktoré sa priamo podieľajú na podpore pre rodiny v núdzi. Cieľom je ponechať choré deti v ich domácom prostredí pri a počas liečby. Od roku 1974 viac ako 10 miliónov rodín mohlo využiť takúto pomoc.

K celebritám, ktoré to podporujú patria: Justin Timberlake, Jessica Simpson, Celine Dion, Paul Newman, Serena and Venus Williams, Dustin Hoffman.

Save the Children

Ide o vedúcu nezávislú organizáciu, ktorá vytvorila skutočné a trvajúce podpory pre deti v núdzi z celého sveta, ale najmä v USA. Je členom - the International Save the Children Alliance -, ktorá združuje viac ako 28 organizácií, ktoré poskytujú svoju pomoc vo viac ako 110 krajinách. Celé desaťročia sa snaží pomáhať aj rodinám pri riešení problémov s deťmi, ich výchovou a finančnými podporami pri liečbe vážnych ochorení, nespočetnými podujatiami a dosiahnutými výsledkami a to od roku 1932, kedy bola založená.

Medzi podporovateľov patria: Forest Whitaker, Gwen Stefani, Hugh Grant, Keira Knightly, Lindsay Lohan, Teri Hatcher, Sacha Baron Cohen.

"Universal Express týmto pozýva celebrity z každej charity, aby sa zúčastnili aukcie v mene záujmu charity. LUGGAGE EXPRESS doručí kufre každej celebrity, práve tak ako doručí akýkoľvek predmet, ktorý bude vydražený, kdekoľvek na svete.

Informujeme každú z týchto charitatívnych organizácií o ich výbere a priamo ich usmerňujeme spolu s dražiteľmi, aby si pozreli možnosti z aukcie na >>>> LINK <<<<" - povedal Richard Altomare.