Ďalšie neoficiálne správy

Las vegaský reportér, ktorý mal často trefné správy, keďže sa pohybuje v kruhoch, ktoré sú dôveryhodné, napísal, že Michael a AEG LIVE by chceli na budúci rok usporiadať americké turné, bolo by to tiež hosťovanie v niektorých z hál, ktoré patria AEG, v LA a New Yorku.

Podľa jeho zistení, ak by sa odohrali všetky koncerty, mohli by usporiadať aj vystúpenia v USA, na to ale potrebujú nejaké "záruky", čo majú byť koncerty v Londýne.

Podľa správ, zatiaľ má AEG Live poistených len pôvodných prvých 10 koncertov, tie ostatné sa snažia "dopoistiť", to znamená, že poisťovňa poistí koncerty pre prípadné zrušenie, alebo zlyhanie Michaela, ak by neodohral všetkých 50 koncertov, to si vyžaduje lekárske prehliadky!

Čo sa zatiaľ podarilo tomuto reportérovi zistiť je:

* Michael je teraz v LA a pripravuje novú choreografiu so známym choreografom Kennym Ortegom.

* Ne-Yo a Will I AM pracujú na Michaelovom novom albume, ktorý by mal výjsť v deň prvého vystupovania v Londýne! - 8.7.

* Prvý singel výjde určite pred začiatkom koncertvania v Londýne! Do tohto času by mal výjsť aj 3D videoklip THRILLER, a podľa správ od Randy Phillipsa, prezidenta AEG Live, by mal každý návštevník koncertov získať nový album zadarmo!!!!

* Podľa vyjadrení producenta show, by chcel Michael použiť nové javiskové efekty, ktoré doteraz neboli použité! (napr. prelet nad javiskom)

* Počas vystupovania majú byť použití aj dvojníci, ktorí budú ako súčasť zálohy choreografie!

Michael a Kenny Ortega

Obrázek