Kniha o SPRISAHANI

V Júni/červnu 2005, keď Aphrodite Jones sa naposledy objavila v relácii - The O'Reilly Factor, ktorý prejednával Michaelov proces, zažila Jones pozoruhodné vyjasnenie v prípade:

"Keď som mala jedno so svojich posledných vystúpení o tomto prípade, uvedomila som si, že som sa stala jednou z mediálnych ľudí, ktorí vopred chybne určovali výsledok procesu. Mnoho ľudí okolo mňa boli presvedčený o Jacksonovej vine. Mnoho reportérov sa zameriavalo na to, aby podporili tvrdenia vyšetrovateľov, a ja som bola jednou z tých, ktorí nasledovali tento nebezpečný trend."

Teraz, v novej knihe Michael Jackson Conspiracy, Jones vyjasnila svoje postoje.

Kniha by mala vyjsť 6.6.2007 a bude plne sústredená na pozadie prípadu proti najväčšiemu umelcovi na svete: Michaelovi Jacksonovi.

Samotný Thomas Mesereau Jr., právnik, ktorý obhajoval Michaela v tomto prípade, napísal veľmi silný predhovor pre túto knihu.

Pod vplyvom médií, celý svet odsúdil Jacksona. Hlavné médiá a ich správy podávali predpokladané súdy a hodnotenia, zatiaľ čo bulvárne médiá písali o priamom odsúdení. Takýmito vyjadreniami sa vytvorili predstavy o Jacksonovi, ktoré sa postavili proti nemu. Pre verejnosť sa stalo nemožné spojiť obdiv k Jacksonovi ako hudobnému géniovi a jeho umeleckému talentu, s neľútostnými obvineniami proti nemu. Ako výsledok týchto zdanlivo nezlučiteľných názorov, bolo jednoduchšie ignorovať to dobré, a radšej sa sústrediť na to zlé.

Celé roky sme boli tlačený k tomu, aby sme uverili, že je len jedna strana mince.

Na spôsob - behind the scenes - (v pozadí), ktorý môžete očakávať od tejto knihy, vás bude - Michael Jackson Conspiracy - šokovať. Jonesová poskytuje čerstvý pohľad na muža, ktorý bol v centre tak veľkého úspechu, ale aj kontroverzie.

Čo vyjde najavo z tejto knihy, je obraz bezbrannosti najvplyvnejšieho umelca na svete. Všetky tie mýty, ktorým ste mali uveriť, budú zničené. A všetko, čo ste vedeli o Jacksonovi, zmeníte po tom, ako si prečítate túto knihu. Zasiahne vás emotívne, ale pomôže vám dotvoriť si obraz o najfascinujúcejšom umelcovi sveta.

Predtým, ako si prečítate knihu, Jonesová pripravila niekoľko videí z portálu YOU TUBE, aby poskytla kontext na pochopenie jej knihy.

Niekoľko detailov o knihe.

Roy Black - prominentný právnik: "Aphrodite Jones pôsobivo zachytáva fenomén, ktorým proces Michaela Jacksona bol. Veľmi starostlivo preskúmaný, sústredený opis, ktorý vás necháva vzrušene čakať, čo sa stane ďalej."

Predhovor Thomasa Mesereaua

"Keď som si prvý raz všimol reportérku Aphrodite Jones v súdnej sieni v Santa Marii, počas procesu Michaela Jacksona, uberal som sa iným smerom. Nechcel som robiť nič s pani Jonesovou. Ale keď sa moje oči upreli prvý raz na pani Jonesovu, zahľadel som na ňu hlbokým, chladným upreným pohľadom. Ak by pohľad mohol zabíjať, ona by už bola mŕtva.

Do kontaktu s Aphrodite Jones som sa dostal vtedy, keď sa medzinárodné médiá snažili vidieť Michaela Jacksona ako usvedčeného a zničeného...

... Keď ma Aphrodite Jonesová požiadala, či by som s ňou neurobil rozhovor v tejto veci, bol som skeptický. Môj právny partner a spolu obhajca, Susan Yu, bola neoblomná, aby som sa nezapájal do ničoho, čo robí pani Jonesová vo svojej literárnej činnosti. Napriek tomu mi niečo hovorilo, že pani Jonesová chce napísať pravdu, byť odvážna a profesionálna v jej snahe, ujasniť veci o obhajobe Michael Jacksona.

... Pre každého, kto sa chce dozvedieť čo sa dialo v súdnej sieni, je to správna kniha, ktorú by ste si mali prečítať. Objasňuje v jasných detailoch, prečo bol oslobodený nevinný, láskavý a hudobný génius, konzervatívnou porotou v Santa Marii. Spravodlivosť bola vykonaná, a som veľmi hrdý, že som mohol byť obhajcom Michaela Jacksona." - Thomas A. Mesereau Jr., Loas Angeles, Kalifornia.

Tu sú odkazy na stránku tejto knihy, spolu s videami:

http://www.aphroditejones.com/fans/R. ..Conspiracy.htm

Videá

http://www.aphro ditejones.com/videos...on_YouTube.htm

Vyjad renie

http://video.google.com/videoplay?do...9 7743434902428

Aphrodite Jones je známa ako spisovateľka a často spolupracuje na televíznych programoch. Možno na začiatku procesu by sa zdalo, že patrila medzi tých, ktorí boli zaujatí, nenávistní voči Michaelovi, ale neskôr, keď zistila - tak ako mnohí ďalší - skutočnú podstatu procesu, vytvorila si vlastný záver podľa toho, čo videla a počula a zažila, keď bola denno-denne v súdnej sieni a mala tak možnosť byť priamo pri informáciách a nedať tak na klamstvá, nepravdivé a zavádzajúce informácie.