Nona Paris Lola Jackson

Žena, ktorá sa vyhlásila za matku troch Michaelových detí dostala 3 mesiace na to, aby dokázala svoje tvrdenia pre súdom v Los Angeles.

Nona Paris Lola Jackson podala v októbri/říjnu minulého roka žiadosť o určenie rodičovstva, v ktorom tvrdila, že ona je matkou Michaelových detí, napriek tomu, že Debbie Rowe je verejne známa ako matka Princea Michaela I, a Paris Michael. Matka Princea Michaela II nie je známa, ale Michael povedal, že bola umelo oplodnená.

Nona žiadala viac času na to, aby mohla získať viac dôkazov a odloženie pojednávania na 1.8.2007.

Sudca ale zamietol jej žiadosť na stretávanie sa s deťmi. Nona vo svojej žiadosti žiada aj možnosť navštevovať Neverland ranč, ako aj dostávať od Michaela peniaze ako výživné na deti.

Nona Jackson sa sama opísala ako - černošská židovka, narodená v Británii. Ako ďalej uviedla, ona a Michael boli vraj "sexuálne aktívny pár" a výsledkom tejto aktivity sa jej narodili dve deti.

Tak to ako v Lodnýne, aj na súde v LA sa Nona nezúčastnila osobne, ale vypovedala cez telefónny záznam. Ona to odôvodnila tým, že nie je "kvalifikovaný právnik" na to, aby sa vysporiadala s problémami v jej prípade.

Vo svojej žiadosti uviedla aj to, aké jednoduché by to bolo podľa jej programu/postupu, kedy, kde a ako sa budú riešiť jej požiadavky. Vrátane toho, že by ponechala Michaelovi plné právo na výchovu detí.

Ako tvrdí, záznamy z nemocnice by mali dokázať, že podľa DNA Debbie nie je matkou detí, a preto jej manželstvo s Michaelom je neplatné. Jej žiadosť o opatrovníctvo bola zamietnutá nielen minulý rok v Novembri, ale aj teraz, keďže NONA nedodržiavala pravidlá.