Mark Lester o Michaelovi

Herec, ktorý hral v pôvodnom muzikáli Oliver - Mark Lester, v novom rozhovore povedal, že s Michaelom pred pár dňami strávil istý čas, a podľa toho, čo videl na Michaelovi, ten je pripravený na koncertovanie.

"Má sa absolútne skvelo, nikto nemusí mať obavy o jeho zdravie.

Počas jeho pobytu tu v Londýne, som s ním strávil veľa času, a nevie sa dočkať, kedy sa vráti do Los Angeles a začne skúšať.

Hovoril veľa o nových veciach, ktoré pripravuje, nie novú hudbu, ale nové tanečné vystúpenia, takže si myslím, že ľudia budú prekvapení. Chce zo seba vydať všetok talent, je z toho nadšený!"

Mark Lester bol s Michaelom aj s deťmi v piatok v divadle, zaujímavosťou pre fanúšikov je, že Michael je krsným otcom Lesterových 4 detí.

Naproti tomu Ian Haplerin nenechal na seba dlho čakať, a vydáva vyhlásenia, v ktorých upozorňuje na to, že Michael je slabý a krehký, a nebude schopný vystupovať tak ako sa očakáva!

On bol schopný sa dostať k Michaelovi tým, že predstieral, že je kaderník, a tvrdí, že Michael používa na verejnosti parochňu, pod ktorou má Michael vlasy ako mali kedysi muži v 50 rokoch - "skrátené a tupírované".

Opísal to takto: "Bolo to ako vidieť klauna bez makeupu"

Prezident AEG Live, Robert Hallett takéto tvrdenia odmieta a naopak, hovorí, že Michael je zdravší ako on, a prehliadkami si to potvrdili!

Image Hosted by FileHive.com