Uspech MJSN

Do niekoľkých hodín od spustenia MJSN, stovky fanúšikov z celého sveta na registrovali na tejto fanúšikovskej stránke. A to doslova zo všetkých kontinentov - okrem Antarktídy.

Prihlásili sa fanúšikovia z - Albania, Argentina, Australia, Austria, Barbados, Belgium, Bermuda, Bosnia, Brazil, Bulgaria, Canada, Chile, China, Costa Rica, Croatia, Cyprus, Czech Republic, Denmark, Egypt, Estonia, Finland, France, Germany, Greece, Hong Kong, Hungary, India, Iran, Ireland, Italy, Jamaica, Japan, Jordan, Kuwait, Lebanon, Lithuania, Macedonia, Malaysia, Mexico, Netherlands, New Zealand, Nigeria, Norway, Pakistan, Peru, Philippines, Poland, Portugal, Romania, Saudi Arabia, Slovakia, Slovenia, South Africa, South Korea, Spain, Sweden, Switzerland, Taiwan, Thailand, Trinidad and Tobago, Turkey, Ukraine, United Arab Emirates, United Kingdom, United States, Venezuela, Vietnam a Yugoslavia!

Je to úžasné, že všetci títo ľudia sa spolu teraz môžu kontaktovať, písať si, blogovať a zdieľať svoju lásku s najväčším umelcom - a to je to, čo znamená byť fanúšikom Michaela. Zatiaľ vedú fanúšikovia v USA, Británie a Nemecka, ale môžete to zmeniť kedykoľvek, keď pozvete viac fanúšikov z vašej krajiny, aby sa pridali. Určite neváhajte!

Hoci sme boli prekvapený aké veľké množstvo ľudí máme za tak krátky čas, môžeme ich mať oveľa viac, niet pochýb, že vo svete je oveľa viac fanúšikov. Ukážme svetu, že Michael má stále obrovské množstvo podporovateľov a že my za ním stojíme, nech to stojí čokoľvek!

Keď sa nám podarilo za niekoľko hodín dostať takmer 1000 ľudí, aké číslo bude o týždeň, o mesiac alebo o rok?

Vďaka vám a neprestávajte!