Prehlásenie k MJSN

Drahí fanúšikovia a priatelia!

Som Júlia, mám 23 rokov a som z nemeckého Berlína. Som dlhoročným fanúšikom Michaela Jacksona a som skutočne nadšená, že Vám môžem priniesť túto skvelú správu.

Nuž, chcela by som Vás pozvať k projektu nazvanom - The Michael Jackson Social Work (MJSN). Všetci ste doteraz poznali, čo je Social Network, cez portáli ako sú MySpace a podobné, však?

MJSN bola v skúšobnej prevádzke za ostatné týždne a ja som bola jednou z tých prvých šťastných členov, ktorá na tom pracovala. MJSN je celkom nová fanúšikovská komunita, ktorá sa snaží zblížiť všetkých fanúšikov Michaela Jacksona a priateľov spolu, z celého sveta a vytvoriť tak veľkú rodinu.

MJSN Vám nedáva len šancu spoznať kamarátov z radov fanúšikov Michaela Jacksona s rovnakými záujmami alebo z miesta kde žijete, ale dáva takisto Michaelovi možnosť byť bližšie k svojim fanúšikom, možnosť spoznať ich (a ja skutočne myslím spoznať ich takí akí sú, s ich skutočnými menami, ich fotkami...), a dokonca s možnosťou kontaktovať ich, ak bude chcieť!

Fanúšikovská komunita ako je MJSN je niečo celkom nové, nepočuté, čerstvé a niečo, čo nebolo doteraz nikdy v hudobnej histórii vytvorené! Zvlášť sme hrdí na niektorých MJ-VIP členov ako sú - Michael Forestone, Bryan Michael Stoller, Ben Jackson a dúfame, že sa v najbližších týždňoch pridá viac a viac nových členov. Ale aby sme skrátili tento dlhý príbeh: nastal ten čas. MJSN ožíva práve teraz a toto je moje pozvanie pre každého z vás. A budem rada, ak Vás tu uvidím a spoznám!

Predtým, než použijete linku na registráciu, prosím majte toto na pamäti:

- Prodsím správajte sa ku každému členovi MJSN s plným rešpektom, najmä k našim VIP členom! Neklaďte im otázky, ktoré by mohli narušiť ich súkromie.

Dúfam, že toto neznie ako požiadavka, ale ako záležitosť týkajúca sa postupu pre Vám všetkých!

Tak a to je nateraz všetko, takže začnime si užívať... 10,9,8,7,6,5,4,3,2,1 GO...!!!!

www.mjsn.org

Čakám na Vás a dúfam, že sa čoskoro uvidíme!

Dovtedy sa majte a usmievajte sa.

Love'n'peace *Julia* MJSN