David Gest hovoril o Michaelovi

David Gest, bývalý manžel Lizi Minneli, a Michaelov dobrý priateľ, sa nedávno vyjadril o Michaelovi, v rámci jeho novej show, ktorá bude vysielaná v britskej televízii.

Spomenul nehodu, ktorá sa Michaelovi stala pri natáčaní reklamy pre PEPSI v 1984, keď túto udalosť označil za pôvod Michaelových zmien v jeho živote, ktorá vraj z neho urobila nevyrovnaného človeka.

A práve to, že utrpel ťažké popáleniny na hlave, keď mu začali horieť vlasy od pyrotechniky, zmenilo navždy Michaelovú osobnosť.

"Michael mal po tomto tak strašné bolesti, že ho to vyviedlo z rovnováhy. Tá trauma a tabletky na utíšenie bolestí ho zmenili." - povedal pre agentúru WENN.

S Michaelom bol priateľ od svojich 18 rokov, lebo vyrastal v blízkosti rodičovského domu Michaela v Encine, a Michael bol aj svedkom na jeho svadbe s Lizou v 2002.

Povedal, že ani táto nehoda nezmenila jeho priateľstvo s Michaelom, ale zmenila Michaela na inú osobu.

"Pred tým, mal pevne v rukách svoju kariéru. Tá nehoda neurobila z Michaela náladového alebo že by sa mi oddialil, ale stal sa inou osobou."

Gest povedal, že aj obvinenia proti nemu mohli znížiť jeho dôveru v ľudí, ale že teraz skutočne vážne myslí svoj návrat do hudobného priemyslu.

"Teraz, keď sú všetky tie obvinenia zo zneužívania za ním, Michael menej dôveruje ľudom, a cíti sa ranený. Ale jeho predstava o kariére o späť, a plánuje úžasný comeback."

Gest povedal, že Michael aby sa ukryl pred zrakmi fanúšikov alebo médií, sa často skrýval v preoblečení, a tak to bolo aj raz v Disneylande, keď bol prezlečený a šejka.

"Michael sa raz prezliekol sa šejka, a ja som bol akože jeho tlmočník, a spolu sme sa tvárili, že niečo hovoríme, a pritom sme len niečo bľabotali v arabštine, keď sme prechádzali parkom.

Ľudia sa zastavovali a boli v údive, keď som im hovoril, že šejk má 154 detí. Z tohoto sme sa potom náramne smiali, ale nič škaredé, že sme klamali ľudí. V skutočnosti, Michael sa často zabával na ich účet."