Žaloby za nezaplatení prenájmu za hangári

Určite si pamätáte na Berta Fieldsa, ktorý spolu s Anthonym Pellicanom boli Michaeloví právnici v 1993 a prípade Jordyho Chandlera.

Tentoraz sa ale obaja dostali na opačné strany.

Fieldsová firma - Greenberg Glusker Fields & Claiman - je na zozname spoločnosti zastupujúca leteckú a realitnú agentúru, ktorá žaluje MJJ Production - Michaelovú spoločnosť.

Žaloba bola podaná 9.11.2006 na súde v LA. Prvé vypočúvanie je naplánované na 20.2.2007.

Podstata žaloby je v nezaplatení prenájmu za hangári na letisku patriacom leteckej spoločnosti, kde Michael uschovával rôzne predmety, ktoré boli potom premiestnené na lacnejšie miesto, bližšie k Neverlandu.

Nie je toto konflikt záujmov, že práve Fields zastupuje firmu žalujúcu Michaela?

Michael je žalovaný aj ďalším bývalým právnikom - Brent Ayscoughom, ktorému vraj Michael dlhuje 200.000 USD za právne služby.

Tiež sa Michael súdi s bývalým účtovníkom, ktorého Michael viní za to, že nedostaočne viedol jeho účty, tak aby bol Michael schopný platiť v hotovosti.

A k tomu vraj stále prebieha pojednávanie vo veci nevyplatených účtov za lieky v hodnote 100.000 USD, aj napriek tomu, že bolo verejne oznámené, že spor je urovnaný.

A k tomu sa zistilo, že novým právnikom Michaela, ktorý ho zastupuje vo veci refinancovania Michaelvých dlhov je - Gregory Cross, s jeho firmou - Venable LLP, a podľa tejto spoločnosti, sú techniky Crossa v súdnych sporoch jedinečné, a dokáže si poradiť vo všetkých úrovniach problémov.