Predal Michael Neverland?

Nie celkom. Ale podľa informácií the Santa Maria Times, Michael "predal" svoj ranč Neverland za 35 mil. dolárov.

Podľa týchto novín, Michael ranč predal spoločnosti z Delawareu, jednej z divízií spol. Colony Capital, od ktorej si Michael požičal peniaze na vyplatenie dlhu voči ranču, aj keď samotný Michael má na pozemku stále svoje podielové vlastníctvo.

Aktuálne (v polovici Júla) sa Neverland premenoval na - Sycamore Valley Ranch Company LLC. (Limited Liability Company)

Ide tak o investovanie do spoločného podniku, nie o celkový predaj ako taký!!!

A názov bol zmenený aj kvôli neslávne známemu osudu ranča s náznom Neverland! V podstate nový názov je len pôvodný, ktorý bol v čase kúpi v roku 1986..., takže nič nové..., navyše, podľa dostupných informácií, ranč teraz spoluvlastní s Michaelom aj Colony Capital za ktorou stojí investor Thomas Barrack, Jr, a ktorý teraz vlastní aj sieť hotelov v Las Vegas, napojených na Colony Capital. Pred 11 rokmi, kúpila spoločnosť Colony Capital inú spoločnosť - Sunrise Company, ktorú vtedy vlastnil William Bone, od ktorej kúpil Michael pozemok pod názvom Sycamore Ranch pred 22 rokmi.

Treba jasne rozlišovať, že nejde podľa tohto o predaj, ale o vytvorenie spoločnosti, ktorej plány nie sú známe, že by chceli postaviť nejaký zábavný park? Golfové ihrisko?

Pred pár rokmi by Michael mohol predať ranč aj za viac ako 50 mil. dolárov, teraz je cena 35 mil. veľmi lukratívna, a Michael opäť zarobil.

Neverland ako sme ho poznali už definitívne nebude, čo je na jednej strane dobré, a na druhej uvidíme, ako to s ním pôjde ďalej, ale evidentne je to investícia...

Rozsiahla fotogaléria Neverlandu:

LINK

Obrázek

Obrázek