Michael je - dobrý otec

Jamie Foster Brown, vydavateľ magazínu - Sister2Sister, strávil s Michaelom a jeho deľmi minulý mesiac v Tokiu, a až teraz opísal svoje pocity z Michaela a jeho detí.

Ako povedal, bol s nimi počas jeho pobytu, aby urobil nejaké záznami a potvrdil, že deti sa správali veľmi slušne a bolo o nich postarané absolútne normálne..., okrem toho, že ak boli vonku nosili šatky, ako súčasť ich odevu.

O deťoch sa vyjadril:

"Chodili aj okolo mňa a dokonca sme sa spolu vyfotili, bez ich šatiek na hlave, boli veľmi šantiví. Ale až keď vyšli von, dali si na hlavu šatky."

Jamie povedal, že bol prekvapený, ako boli deti vychovávané.

"Zdá sa, že Michael je dobrý rodič. oveľa lepší, ako ktokoľvek z nás. Všímal som si, ako sú tie detí milé... nemajú žiadne maniere, že sú deťmi hviezdy a ani nemajú žiadne výhody. S Michaelom majú kopec zábavy. Sú veľmi inteligentné, majú veľmi dobrý prejav, a veľmi radi hovoria vtipy."

Bol tu ale jeden moment, kedy si Brown všimol, že deti "vystrájali" a Michael ich pokarhal.

"Bolo to jeho nedorozumenie. Nevyrastal medzi ľuďmi, ktorí by používali slang, a deti niečo také použili a on to asi nepochopil."

Spolu s Michaelom tam bola aj jeho matka Katherine, a boli spolu aj s deťmi v Disneylande, kde zavreli celý zábavný park len kvôli nim.

Opísal aj fanúšikov, že nikdy nevidel tak oddaných a verných ako ich má Michael, a bolo vzrušujúce ich vydieť ako boli nadšení.