AKON chce spolupracovať s Michaelom

Podľa ďalších nových správ, k Michaelovmu comebacku by mal pomôcť aj mladý spevák *AKON*, ktorý minulý týždeň bol na vrchole US chart so svojim hitom a na 2 mieste s Gwen Stefani.

S Michaelom sa mal stretnúť minulý týždeň, ale pretože Akon sa mal zúčastniť charitatívnej akcie na podporu Afrických detí, musel odvolať stretnutie.

Ale s Michaelom by sa chcel stretnúť do konca apríľa/dubna, a ako povedal, má aj on plány, ako pripraviť Michaelov comeback.

Pre Rolling Stones povedal:

"Som z toho vzrušený, pretože to bude doslova magické, keď sa spolu stretneme. Všetkými tými vecami, ktorými prechádza, a ktorými prešiel za ostatné dva roky, a všetkým čo sa píše v médiách, ale aj to, čo tam nie je..., myslím, že toto všetko potrebuje dať do svojich skladieb. Je to veľký príbeh. Nikto nikdy v skutočnosti nepočul Mikeov príbeh. Ak by to vzal za svoje, prijal všetko, čo bolo a je, a vyjadril to svojim názorom, vyjadril svoje pocity, a čo pociťoval..., myslím, že by to dostalo celý jeho album na úplne inú úroveň, pretože tým by sa jeho album stal akýmsi soundtrackom jeho života, a to je niečo, o čom ľudia chcú vedieť."