Výzva pre fanúšikov - WIKIpedia

Na jazykových mutáciách v slovenskom a českom jazyku, WIKIpedia uverejňuje buď minimálne, alebo žiadne "relevantné" informácie o Michaelovi.

Preto vás chcem vyzvať k spolupráci na vytvorení informačného bloku o Michaelovi, tentoraz v slovenskom jazyku, najmú v súvislosti s blížiacim sa dátumom Michaelových narodenín.

Môžem váš uistiť, že média budú využívať aj tento portál k tomu, aby získali informácie o Michaelovi, preto vás VYZYVAM, aby ste pridali svoje "komentáre" - preklady o Michaelovi a jeho úspechoch.

Sústreďte sa najmä na úspechy, pômôžte si aj nejakými článkami a životopismi!!!

Čas sa kráti, a ja osobne nemám veľa času, ale posnažím sa!!!

PROSIM!

Ja som v slovenskej verzii tak narýchlo upravil a pozmenil niekoľko informácií, ktoré neboli "presné", avšak chcel by som spolu s vami, aby sme zozbierali dostatok informácií v slovenskom jazyku o Michaelovi a potom to zverejnili ako info správu pod menom Michael Jackson.

Tu je základ a ukážka: LINK

Tu bude treba "vybudovať" celú sieť informácií a myslím, že je to veľmi pekná výzva !!!

Musíme si však uvedomiť, že nie každý samostatne by mal vstupovať do procesu úprav a robiť bezhlavé zmeny za každú cenu (aj keď aj to je možnosť), preto vás vyzývam aj na spoluprácu, je toho veľa čo treba urobiť, ale verím, že spoločne by sa nám to podarilo.

Najlepšie budú nejaké konkrétne preklady zo serioznych zdrojov ako je aj táto stránka, pokiaľ ide o správy, ktoré je možno v nejakých intervaloch pridávať, a dávam vám na to svoj súhlas.

Ostatné informácie musia zahrňovať podstatné informácie a správy, aby tvorili celok, tak ako tomu je na anglickej verzii.

Stačí porovnať a začať pracovať...

Najrpv sa ale musíte - rozhodnúť čo, kde a kedy pridať, vedieť sa orientovať v ukladaní (nie je to nič zložité, zvládne to aj začiatočník) a .... a perfektne sa dajú doplňať už existujúce sekcie, ktoré sú prázdne !!!

Dúfam, že sa pridáte aspoň niektorí, diskusiu k tejto téme nájdete na fore: LINK

Obrázek