Pochybné správy o turné Michaela Jacksona !!!

Joe Jackson a MGM Mirage popreli správy zo štvrtka minulého týždňa, že Michael pripravoval vystúpenie na 10.6.2007 v hotely LUXOR v Las Vegas.

"Neplánuje nič takéto, bol som s ním dnes ráno a rozprávali sme sa o tom". - povedal Joe Jackson, Michaelov otec.

Jenn Michaels, vice-prezidentka pre obchodné záležitosti hotela Mirage k tomu povedala, že Luxor: "nemá naplánované žiadne programy s Michaelom Jacksonom na tento alebo žiaden iný deň, pokiaľ ide o vystúpenia."

Dodala, že bude v najbližšom čase v rekonštrukcii kvôli pripravovaným vystúpeniam - Slnečného Cirkusu a show - MindFreak - mága Crisa Angela, a teda nebude k dispozícii žiadnemu umelcovi.

Na bulvárnej stránke TMZ.com, sa objavila falošná kópia niečoho, čo sa podobalo na zloženinu pozvánky na "plánované vystúpenie" Michaela v tomto hotely. Vystúpenie malo zahrňovať okrem vystúpenia aj večeru a dvojhodinové stretnutie sa s Michaelom pre vybraných "hostí".

(tu je obrázok tejto falošnej pozvánky)

>>> LINK /media/2007/03/0329_mj_invite_4.jpg <<<

... už podľa pozvania v texte, že "Pridajte sa k Luxoru a oslavujte - LIVE FOREVER - turné" sa dá odhadnúť, že ide o podvod, kde sa nezmieňuje o vystúpení Michaela Jacksona. A k tomu aj grafika pozvánky, je len akousi kolážou Michaelových starších fotiek, v jednoduchom zložení s textom, ktorý odkazuje na vystúpenia vo vychytenom a luxusnom hotely (?).

TMZ.com sa k tomu vyjadrili, že toto pozvanie získali od Michaela Politza, ktorý vedie internetový blog o dianí a celebritách v Las Vegas, a vydáva knihy o jedle a nápojoch.

Politz povedal, že on toto pozvanie dostal od niekoho, kto toto pozvanie navrhoval.

Ale ako nakoniec priznal, podal túto správu najprv stránke TMZ.com, aby mohol získať viac pozornosti pre svoju vlastnú stránku - TheVegasEye.com

Povedal, že bol "nervózny" nad tým, ako zoberú túto správu, a či nebudú pochybovať nad platnosťou pozvania, ale vraj ani o 6 hodín neskôr nedostal žiadne sťažnosti, že ho stránka označila ako pôvodcu tejto správy.

Priznal, že sa nekontaktoval nikým z vedenia hotela, aby poskytli nejaký komentár k tejto správe.

"Oni vedia, ako sa so mnou skontaktovať. Vedel som, že ak zavolám prezidenta Luxoru - Felixa Rappaporta, odmietol by takéto správy, takže som sa rozhodol sám, čo s tým urobím."

Pozvanie informuje, že ak hostia majú nejaké otázky, majú sa obrátiť na koordinátora Ariala Martineza a navštíviť aj internetovú adresu hotela Luxor. Napriek tomu, že sa pozvánka odvoláva na túto stránku, nie je možné túto stránku nájsť.

Na otázku, či Politz je nejako zapojený do príprav takéhoto vystúpenia, povedal že nie, ale "nebolo by to skvelé...?"

Deň predtým, Roger Friednam z FOX News oznámil, že Michael je hospitalizovaný sú zápalom pľúc, čo v zapätí Michaelova hovorkyňa poprela, a odmietla že by bol Michael v nemocnici.

K tomu sa objavili aj správy o tom, že by mala byť postavená aj 15 metrová socha Michaela v púšti, ktorá by vítala návštevníkov pred McCarranovým Medzinárodným letiskom a ktorá by bola osvetlená lasermi, a bola by aj propagáciou jeho show vo Vegas.

Podľa FAA (Federal Airport Association) a Oddelenia Národnej bezpečnosti by niečo takéto nemohlo ani byť v blízkosti letiska, nie to aby takáto socha priamo vítala pristávajúce lietadlá.

Preto tieto správy sú len vymyslené zatiaľ z neznámych dôvodov ľuďmi, ktorí sa len snažia propagovať vlastné projekty alebo lokality, na úkor využitia mena Michaela Jacksona.

A nie nakoniec, sa objavili správy, že Michael by mal začiatkom roka 2008 vystupovať v Ceasar Palace, a odštartovať svoje svetové turné, ale ani tieto správy nateraz nemajú žiadne relevantné základy.